Dumod Kft. - Épület­gépészeti tervezés, mérnöki szol­gáltatás

Állásajánlat

A Dumod Mérnöki Iroda munkatársat keres pesti irodájába

Épületgépész tervező

munkakörbe, teljes munkaidőbe.

Főbb feladatok:

  • műszaki koncepciók kidolgozása; gépészeti rendszerek, kapcsolási rajzok megrajzolása
  • épületgépészeti tervezési feladatok; a tervezéshez kapcsolódó épületgépészeti számítások elvégzése
  • kapcsolattartás más szakágak tervezőivel
  • részvétel speciális technológiai rendszerek tervezésében, illetve BIM alapú tervezésben, helyszíni bejáráson, tárgyalásokon való részvétel.
  • hőhasznosítási és energiahatékonysági koncepciók kidolgozása

Amit ajánlani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos lendületes társaság
  • mély szakmai ismeret
  • innovatív szemléletmód
  • folyamatos fejlődés karrier lehetőség
  • kreativitás fejlesztése

Előnyt jelent:

  • Autocad, és Revit programok ismerete
  • Winwatt program ismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • épületgépész tervezői és rajzolói tapasztalat

Szükséges tapasztalat:

  • nincs

Szükséges végzettség:

  • Főiskola, Egyetem épületgépész BSC

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1136 Budapest, Hegedűs Gyula u. 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi

E-mail címen: gyorgy.hajdu@dumod.hu
Telefonszámon: +36 70/320-4485